Napínané stropy Jirkov

O nás

Každý, kdo se zabývá zařízením interiéru nebo vytvářením vlastního jedinečného stylu, se snaží přinést něco nového, vytvořit svůj vlastní design, odlišný od obvyklých formátů.

A teď, pokud jde o uspořádání prostoru, první věc, ktere návrháři a řemeslníci věnují pozornost, je strop. Horní stěna se často ukáže jako problémová zóna - mohou tam projít různé komunikace (potrubí, elektrické dráty atd.) a vzhledem k tomu, že udržování čistoty stropu je problematické, to může zkazit celkový obraz.

V takovém případě musíte rychle najít cestu ven ze situace a napínací stropy budou vynikajícím řešením. A aby instalace plátna probíhala rychle a bez rušení, doporučujeme vám využít služeb naší společnosti.

Proč si vybrat nás?

Kvalifikovaní operátoři

V našem týmu pracují pouze vysoce kvalifikovaní operátoři a mistři.

Ekologický

Pokud jde o kvalitu, neděláme kompromisy, od výběru materiálů až po výrobu.

Optimální cena

Nejlepší ceny pro všechny druhy stropů pouze v naší společnosti!

Rychlá instalace

Přijedeme k Vám na měření den po objednávce!

Naše služby

  • Stropy z PVC fólie.
  • Textilní stropy.
  • Hvězdné stropy v České republice.
  • Víceúrovňové stropy.
  • Stropy s fotografickým potiskem.

kde jsme?

Jak to uděláme?

Pracujeme s klienty na nejvyšší úrovni po mnoho let, a proto víme, co všichni chtějí. Náš tým vám pomůže vybrat typ napínacích stropů, vybrat barvu podle stávajícího interiéru a také doporučit některá doporučení pro péči o napínaný strop v Jirkov.

Jaká je výhoda napínané stropy v Jirkov?

Při výběru takových dekorativních prvků se mnoho zákazníků zeptá na hlavní otázku: Proč zvolit napínací plátno a neopravovat starý strop?

Spolehlivost a dlouhověkost napínané strop v Jirkov

Díky vysoké kvalitě materiálů jsou napínané stropy v Jirkov schopny sloužit svým majitelům déle než 10 let, zatímco běžné stropy budou vyžadovat opravu každé 2 roky. Naše společnost vytváří spolehlivé stropy, které při montáži na profil budou vypadat skvěle v každém interiéru.

Rozmanitost tvarů napínané stropy v Jirkov

Pokud si myslíte, že mezi napínacími stropy není jiný rozdíl než barva materiálu, mýlíte se. Existuje několik druhů pokrytí a nyní si projdeme každou z nich.

  • Strop z PVC fólie. Tento typ plátna je vyroben z tenké fólie sestavené z jednotlivých pásů. Během instalace se zahřeje na požadovanou teplotu a poté se upevní na speciálně připravený podklad. Po nějaké době má látka požadovaný tvar a zůstává hladká.
  • Strop z tkaniny. Zde se používá elastická tkanina, která je předem potažena vodoodpudivým lakem. Takový napínací strop nepředstavuje hrozbu pro alergiky a je schopen udržet tvar stabilní po dobu několika let.

Kromě základního materiálu mohou mít stropy odlišnou strukturální rozmanitost. Zde zdůrazňujeme:

  • Jednoúrovňové napínací stropy v Jirkov.
  • Víceúrovňové napínací Taková plátna jsou sestavena z několika pláten, které jsou spojeny dohromady pomocí speciálních profilů.

Věnujte pozornost zvukotěsnému napínané podhledy, který dokáže zadržet všechny zvuky z horního patra. To vše díky speciálním minerálním deskám, které jsou instalovány mezi napínacím povrchem a starým stropem.

Všimněte si také, že tvar budoucího stropu můžete nezávisle určit. Mohou to být mořské vlny, obrovský kruh nebo ovál, kónický strop pro instalaci lustru a mnoho dalších variant.

Přiměřená cena napínací stropy v Jirkov

Jak jsme již řekli dříve, napínací stropy v Jirkov jsou velmi spolehlivým pokrytím, který vám vydrží až 10 let. Pokud jste dříve museli trávit spoustu času a peněz na malování, výměnu omítky a další práce, nyní je to všechno v minulosti. Napínací strop vám okamžitě ušetří zbytečné starosti a umožní vám užít si interiér.

Vybrali jste to Vy – udělali jsme to my!

Pokud jste již dlouho snili o stropní folie ve vašem bytě nebo kanceláři, stačí nás kontaktovat. Náš administrátor vám pomůže vybrat materiál a typ stropu, a také provést platbu, po které tým specialistů ddorazí k vám v určený čas. Pracujeme rychle, takže nemusíte čekat v očekávání. Jen pár hodin a váš strop již zdobí místnost!

Máte nějaké dotazy?

Kontaktujte nás!
Všechny vaše dotazy rádi zodpovíme.